previous pauseresume next

افتتاح دفتر يوسرن در دانشگاه علوم پزشكي اصفهان

بیست و هشتمین دفتر یوسرن با حضور آقای دکتر حمید میر محمد صادقی سرپرست مدیریت روابط بین الملل دانشگاه و به مدیریت خانم دکتر راحله کافیه افتتاح شد . همچنین کمیته دانشجویی این دفتر به مدیریت آقای دکتر علیرضا صمیمیت برای هماهنگی هرچه بیشتر با دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان راه اندازی شده است.

دفتر  یوسرن (USERN) شبكه ي جهاني آموزش و پژوهش علمي است كه مخفف Universal Scientific Education and Research Networkمی باشد. اين شبكه در پایان سال ٢٠١٥ تاسيس شده است. يوسرن با هدف گسترش آموزش و پژوهش علميِ اخلاق محور و بشر دوستانه و در نهايت پيشرفت علم براي اهداف غيرنظامي و مصالح عمومي در تمام ٢٢ رشته علمي در دنيا ايجاد شده است. اجراي پروژه هاي علمي بين المللي و بين رشته اي و ايجاد بستري براي ارتباط بهتر ميان پژوهشگران جوان و دانشمندان مجرب در تمام دنيا از برنامه هاي پيش روي اين شبكه است. بورد مشاورين علمي اين شبكه متشكل از دانشمندان يك درصد برتر تمام ٢١ رشته علمي و برندگان جايزه نوبل، ابل و جايزه يوسرن می باشند.

این دفتر در نظر دارد ضمن استفاده از استعداد ها و پتانسیل های  موجود،  بستر مناسبی برای فعالیت های پژوهشی و آموزشی فراهم نماید. عضويت در يوسرن براي تمامي دانشجويان، فارغ التحصيلان، پژوهشگران و اساتيد در تمام رشته هاي علمي به صورت رايگان و از طريق سايت يوسرن قابل انجام است.

 

برای اطلاعات بیشتر :

 

https://t.me/USERN_Isfahan

https://t.me/usern_net

https://Usern.org