previous pauseresume next

بازدید رئیس انجمن قلب و عروق ایتالیا از پژوهشکده

در روز چهاردهم آبان ماه ۱۳۹۷، پروفسورFrancesco Federico Naccarella  کاردیولوژیست، رئیس انجمن قلب و عروق ایتالیا و مشاور انجمن بهداشت و تحقیقات اروپا از پژوهشکده قلب و عروق اصفهان بازدید نمود. در  جریان این بازدید از فعالیتهای قسمتهای مختلف پژوهشکده و مراکز تحقیقاتی زیرمجموعه، در رابطه با گسترش همکاریهای مشترک، بحث و تبادل نظر بعمل آمد.

"ماندن یا رفتن؟! از رویاپردازی تا واقعیت"

با توجه به اینکه موضوع مهاجرت دانشجویان به خارج از کشور جهت ادامه تحصیل علاقمندان زیادی را به خود جلب نموده است، دفتر یوسرن دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اقدام به برگزاری پنلی تحت عنوان "ماندن یا رفتن؟! از رویاپردازی تا واقعیت" در روز دوشنبه ۱۴ آبانماه ۹۷ نموده است. در این برنامه از صاحبنظران این عرصه دعوت بعمل آمده است تا به بیان فرصتها و تهدیدهایی که در این زمینه وجود دارد بپردازند.

جهت آگاهی از جزییات و ثبت نام در این رویداد با توجه به ظرفیت محدود به لینک زیر مراجعه فرمایید:

https://evand.com/events/usernmigration2018

نشست مشترک مسئولین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با ریاست نمایندگی وزارت امور خارجه در اصفهان

صبح روز یکشنبه ۹۷/۸/۶ ریاست محترم نمایندگی وزارت امور خارجه و هیات همراه در جلسه مشترکی که با معاون آموزشی و مدیر روابط بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و کارشناسان مربوطه در سالن کنفرانس معاونت آموزشی دانشگاه برگزار شد در خصوص توسعه همکاریها و ایجاد تسهیلات در بخش ارتباطات بین المللی حوزه آموزش، پژوهش و درمان دانشگاه بحث و تبادل نظر به عمل آورده و تصمیماتی اتخاذ نمودند.

سمینار تخصصی "تشخیص بی کفایتی دریچه کامی- حلقی و آموزش تکنیک های نوین جراحی در شکاف لب و کام"

سمینار تخصصی سه روزه  "تشخیص بی کفایتی دریچه کامی- حلقی و آموزش تکنیک های نوین جراحی در شکاف لب و کام" با حضور پروفسور سامرلد از انگلستان و پروفسور مظاهری از آمریکا برگزار شد.

برگزاری نمایشگاه، کنفرانس و استارت آپ گردشگری سلامت از ۱۱ الی ۱۳ مهرماه ۹۷ در شهرک سلامت اصفهان

مجموعه شهرک سلامت اقدام به برگزاری نمایشگاه، کنفرانس و استارت آپ گردشگری سلامت در تاریخ ۱۳-۱۱ مهرماه ۹۷ در شهرک سلامت اصفهان نموده است. علاقمندان شرکت در نمایشگاه مذکور جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.ichte.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۹۳۵۱۱۵۳۲۰۰ تماس حاصل نمایند.

 

صفحه‌ها

اشتراک در روابط بین الملل RSS